سلامخوب هستین دوستای عزیزم؟اینجا یکی از جاهایی هست که من میتونم خود باشم و با خیال راحت هر چی که تو ذهنم هست رو بیان کنمبدون ترس از قضاوت شدن ومورد نصیحت واقع شدنچون اینجا کسی من رو نمیشناسه در دنیای واقعیخب حالا برم سر اصل مطلب

چند وقتی بود که پست نگذاشته بودماحساس خوبی دارممن با این وبلاگ چند سالیه دارم زندگی میکنممثل یک کلبه وسط یک جنگل سرسبز شده برامراستی حالتون خوبه؟امیدوارم از مخاطبای وبلاگ کسی کرونا نگرفته باشه و اگه گرفته امیدوارم زود خوب بشهامیدوارم هیچ جوونی نمیرهزندگی کنه و لذت ببرهو همینطور بقیه مردمامیدوارم همه به مرگ طبیعی بمیریم و از زندگیمون لذت ببریم

من امروز یک تصمیم مهم گرفتم

من میخوام از امروز از زندگیم لذت ببرم وتلاش کنم برای کشف چیز های عجیب هستیکارهایی که فکر میکنم باید انجام بدم:

1.لذت بردن از تمام لحضات زندگیم و صبوری در مراحل سخت

2.کسب اعتماد به نفس

3.بهتر درس بخونم

4.نجوم رودرک کنم(خیلی به نجوم علاقه دارم)

5.کتاب بخونم

6.پولدار بشم

7.به نیازمندا کمک کنم

8.نویسنده بشم 

و.

من واقعا دلم میخواد حقم رو از این دنیا بگیرمالان خیلی خوشحالم و از خدا ممنونم که به من یک خانواده ی خوب داده اما دلم میخواد الان که جوونم بیشتر درس بخونم و بیشتر پیشرفت کنم که بعد تو پیری افسرده نشمدلم میخواد ماشین بخرمتو جوونینه وقتی 50 سالم شددلم میخواد از فرصتی که خدا بهم داده استفاده کنم و پیشرفت کنم وخوش بگذرونمحتی اگه فردا دنیا بخواد نابود بشه من درخت سیبم رو میکارمو امیدوارم و فکرای خوب میکنممن قراره یک ادم بزرگ بشم و پدر و مادرم رو ناامید نکنم و از زندگیم راضی باشم و دنیام زیبا باشه به کمک خدای مهربون و بزرگ

آمین

براتون سلامتی و شادی آرزومندم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابهای آموزش نرم‌افزار WaterGEMS و HAMMER ماسک مو کتابخانه عمومی خاتم الانبیا سنندج تعمیرات فوق تخصصی موبایل و تبلت همه چیز در مورد ساختمان طباخي خرابی پیشرونده زاور زیست آزما